HuntYouDown
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HEHE

3 posters

Go down

HEHE Empty HEHE

Post  coolboy Tue Nov 20, 2007 9:43 am

MARE BOMBA BOMBA NE MAI VAZUTA BOMBA , EMPIRE SUNT ALIATI NOSTRII , HAI CA ATI DAT DE BELEA , DACA NU VRETI SA FACEM PACE

coolboy

Posts : 5
Join date : 2007-11-19

Back to top Go down

HEHE Empty Re: HEHE

Post  coolboy Wed Nov 21, 2007 8:40 am

ASTA A FOST CA O AMENINTARE DAR SORRY ...

coolboy

Posts : 5
Join date : 2007-11-19

Back to top Go down

HEHE Empty Re: HEHE

Post  GENERAL07 Wed Nov 21, 2007 2:55 pm

si eu pot sa zic o amenintare cu adevarat buna si reala...ceva de genul:"Suntem aliati cu ROH si cei din Ancients ne ajuta in caz ca cineva se ia de noi".Nu ca v-as ameninta dar spun si eu ca sa fiti informati
GENERAL07
GENERAL07

Posts : 163
Join date : 2007-09-13
Age : 32
Location : Piatra Neamt

Back to top Go down

HEHE Empty Re: HEHE

Post  coolboy Fri Nov 23, 2007 8:19 am

bai generale , u esti bou si idiot rau de tot sa mor eu , si nu cred ca o sa mai ramana intreg calc tau , ca ma cam superi , eu te-am crezut baietas de baietas , ti-am spus ca imi pare fff rau , si ca imi cer milioane de scuze , nu am stiut ca nu pot fi in 2 winguri deodata , ce mama dreaq nu vrei sa facem pace , ca eu oricum wingul la x2fight nu mai sunt ... EU TE-AM CREZUT CEL MAI BUN PRIETEN AL MEU SI U ASA MA RASPLATESTI ?

coolboy

Posts : 5
Join date : 2007-11-19

Back to top Go down

HEHE Empty Re: HEHE

Post  Hunter Fri Nov 23, 2007 8:54 pm

ma coolboy cred ca iei cu caru din aia de jos. Habarn ai ce plm zici. Acu taci ca de nu iti gasesc flota in reciclatoarele mele la pranz da?
Hunter
Hunter
Admin

Posts : 229
Join date : 2007-09-13

https://huntyoudown.forumgratuit.ro

Back to top Go down

HEHE Empty Re: HEHE

Post  Hunter Fri Nov 23, 2007 8:59 pm

Eu te rad pe tine, pe Ancients si cine mai vrei tu da? Nu ma freca ca te tin doar in fs deci fa ca guma si stergeo. Tie ti-e frica si de mata sa nu te prinda cu calcu deschis, ce sa mai zic de oricare din noi, auzi sa intri in 2 winguri si sa ai tupeu sa zici ca ne razi. Mah te fac sa nu dormi noaptea de griji daca asta vrei, vezi ca te-am mai spionat si n-am gasit nici cu luna nici cu nik ceva important pe acolo, poate vin cu cateva cargo sa iti iau resursele ca habarn ai sa oci. Deci basti pana nu ma fortez da?
Hunter
Hunter
Admin

Posts : 229
Join date : 2007-09-13

https://huntyoudown.forumgratuit.ro

Back to top Go down

HEHE Empty Re: HEHE

Post  coolboy Wed Nov 28, 2007 8:35 pm

bai hunter , mai treci si u in plm prin forumul ogame , in pula mea ca mi-am cerut scuze in numele tuturor , aliati ai S.S.A. ..... si inca ceva , poate ma bagati si pe mine in alianta voastra ca in T.e.G am numai tradatori ... si o sa o sterg va rog sa va mai ganditi

coolboy

Posts : 5
Join date : 2007-11-19

Back to top Go down

HEHE Empty Re: HEHE

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum